30 stycznia 2020

ZAPROSZENIE

Z A P R O S Z E N I E

 

Tradycyjnie od lat zapraszamy w tym czasie na marcowe pływanie .

Nasza impreza nosi od roku nazwę ;

Ogólnopolski Spływ Kajakowy „ ŻAGAŃSKIE  ZIMOWE  RZEKI „ .

Nazwę tę będziemy promowali jako lokalną markę turystyczną. Serdecznie zapraszamy więc na pływanie w dniach 13-15 marca. Jak na razie zima jest słaba, bo nie ma ani śniegu, ani mrozu , ani wody w rzekach i dlatego może być nie dość ekstremalnie . Jest jednak nadzieja na zimowe warunki , bo zostało jeszcze 6 tygodni.

                  Pragniemy już wstępnie poinformować i wyjaśnić. Koszt jest wyższy niż w latach ubiegłych, ale przecież widzimy, że wszystko drożeje wokół. Prosimy o wczytanie się w Program -regulamin imprezy, bo za zwiększony koszt uczestnicy zyskują hotelowe śniadania / warte ok. 20 zł/ w sobotę i niedzielę, co w połączeniu z przekąskami i obiadami daje „ żywienie non-stop” przez trzy dni. Nie pobieramy 10 zł za transport prywatnych kajaków i uczestnicy otrzymają pamiątkę spływową/ wartą ok. 40 zł/.

                    Nie potrzebujemy kart zgłoszeniowych, wystarczy mailem zgłosić Imię nazwisko i ewentualny kontakt do siebie oraz wpłacić 140 zł bez przesyłania potwierdzenia. Kto potrzebuje nocleg z czwartku na piątek ,musi to zgłosić w mailu . Podobnie z wypożyczeniem kajaków klubowych. Bieżące informacje o przygotowaniach do Spływu będą się ukazywały na FB , zbiorę je później w jednego maila, który wyślę  do zapisanych / bez FB/.

                      Nie czekajcie z zapisami do końca lutego, bo ilość miejsc jest ograniczona do 55 osób.

 

                                                            Olek Czerwonajcio i Przyjaciele ze Szronu

 

Żagańskie Zimowe Rzeki 2020 popr.3

back to top